Happy Chick

1.7.9

4.4

193

Emülatörlerin emülatörü

25.5M

Bu uygulamayı oyla

Eğer klasik oyunları oynamayı seviyorsanız ve diğer platformlardaki favori oyunlarınızı doğrudan Androidinizde oynamak istiyorsanız, Happy Chick mevcut olan en iyi seçenektir. Bu uygulama aklınıza gelebilecek bütün platformları taklit edebilir. Herhangi bir konsolun oyunlarını indirin ve Happy Chick ile tadını çıkarın.

Happy Chick'in esas cazibesi oyunları doğrudan kataloğundan indirebilmenizdir, böylece indirdiğiniz dosyalar için ayrı bir araç kullanmak zorunda kalmazsınız. Bir aramayı tamamladığınızda, oyuna göre seçeneklerin uzun bir listesini alırsınız. İndirmeden önce hangi platformların uygun olduğunu görebilirsiniz böylece her zaman doğru oyunu indirdiğinize emin olabilirsiniz.

Bu uygulama PlayStation 1, 2 veya 3, Nintendo 64, MAME, Nintendo DS, PSP, Gameboy ve pazardaki diğer konsolların oyunlarını benzetebilir. Ayrıca kendi sunucuları üzerinden Android oyunlarını indirmenizi sağlar. Bu emülatör paketi aklınıza gelen bütün klasik oyunların tadını çıkarmanızı sağlar. Happy Chick oyunları bulmayı, ekrana sığdırmayı ve ekran kontrolleri veya Bluetooth ile bağlanan diğer kontroller ile oynamanızı kolaylaştırır.
Uptodown X